Anasayfa  Hakkımızda Ürünler Teknik Bilgi Çevre İletişim Linkler İndir İK TR | EN  
Plastech
 
 
 
 
Kurumsal Vizyon


MT Plastik A.Ş. 2007 yılında Düzce de kurulmuştur ve standart ürün gamı ve müşteri istekleri doğrultusundaki köpürtülmüş PVC, ABS+PMMA, PET, PS, ABS gibi polimer levhalardaki uzmanlığı, güvenilirliği ve yüksek kalite standartları ile müşterilerime hizmet etmeye odaklanmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında MT Plastik A.S tarafından üretilen polimer levhaların tescilli markası Plastech’tir.

Mobilya, mimari, ev dekorasyonu ve display gibi uygulama alanlarındaki deneyimlerimizi paylaşarak, plastik teknolojilerinde yıllardır yatırım yapmaktayız.

MT Plastik A.Ş. bir PET, bir PS/ABS ve 4 adet PVC hattı ve 15.000m² lik kapalı tesisi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Organizasyonumuzda karşılaşacağınız bazı özelliklerimiz; dinamik personel, personel koruma sistemleri, esnek termin süreleri, hızlı geri dönüşler, insana ve doğaya saygı.

Devamlı olarak yeni ürünler üzerinde çalışmaktayız ve daima yüksek kalite standartlarında uygun maliyetli ürün çalışmaları yapmaktayız.

MT Plastik A.Ş yıllık 40.000MT polimer işleme kapasitesi ile PET, ABS, PP, HIPS, PVC Foam levha ve LDPE Rotasyonda Avrupa’nın en büyük üreticilerinden biri. PET, PS/ABS ekstrüzyon hatları aynı zamanda 5 katmanlı levha üretime olanak sağlar. Yüzey, renk ve çevresel performans ihtiyaçları kapsamında farklı malzeme kombinasyonları ile farklı mekanik, kimyasal ve fiziksel özelliklerde üretim yapmak için olağan üstü bir olanak sunar.

Deneyimli ve tecrübeli kadromuz sıkı kalite standartları çerçevesinde gelişmiş ekstrüzyon ve rotasyon makinalarını işletmektedir.

Plastech                           Anasayfa  Hakkımızda Ürünler Teknik Bilgi Çevre İletişim SSS Linkler İK

All Rights Reserved © 2009. Plastech is an MT Displays subsidiary. snap frame