Anasayfa  Hakkımızda Ürünler Teknik Bilgi Çevre İletişim Linkler İndir İK TR | EN  
Plastech
 
 
FAQ  
 
İnsan Kaynakları
Şirketimiz başarılı bir işin, açık bir amaç ve yön gösterilmiş, mutlu ve motive olmuş çalışanlarının gayretlerine bağlı olduğuna inanmaktadır.

İşletme Kültürü

M&T Plastech gelişirken, başarımızda ana rolü, belli, tanımlanabilir prensipler oynamıştır ve bu durum sürekli devam edecektir. M&T, bağlı olduğu endüstride göz ardı edilen, "müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilme arzusuyla" meydana getirilmiştir. Bu yüzden, müşteri memnuniyetinden bahsettiğimiz zaman, bizim sorumluluğumuz sadece bir işi yapma şekli değil, bundan daha fazla, şirketimizin üzerinde kurulduğu düzen ve tertip şeklidir.

Biz, müşteri başarısını sürdürmeye tutkuyla odaklanmış ve "yapabilmek" ilkemizle işleri farklı engellere rağmen tam olarak yapabilmişizdir. Bunların üstünde, M&T'de çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için dürüstlüğü, doğruluğu ve karşılıklı saygıyı bulabileceksiniz. Bu değerlerin yaptığımız her işe yansıdığını görebileceksiniz. Evrensel iş ahlakına bağlı kalarak ve oldukça motive ve tamamlayıcı iş gücü istihdam ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağımıza ve daha da fazlasını yapacağımıza söz veriyoruz.

Müşteri memnuniyetine adanmış olarak, görsel çekiciliğe ve yüksek etkiye sahip satış noktası Display ve satış ürünlerinin önde gelen özel üreticisi olarak kendimizi aşmaya devam edeceğiz.

M&T Plastech'de, çalışanlarımız daha fazla öğrenmek, paylaşmak ve müşterilerimize hizmet etmek için gereken fırsatları ararlar. Şirket kültürümüz, girişimcileri ve yeni fikir geliştiren insanları destekler ve cesaretlendirir. Bu dinamik iş çevresi sürekli bir eğitim ve ilerleme yoluyla zenginleşmektedir. Birçok müşterimiz için endüstrimizde referans işareti olacağından bireysel ve farklı ekipler olarak çok sıkı çalışmaktayız. Sonuç olarak, bu çevrede gelişecek ve müşterilerin beklentilerinin de ötesinde bir performans gösterme gururuna sahip olacak yeteneği aramaktayız.

İş başvurusu Her zaman yeni muhtemel adaylardan haber almak isteriz.

Plastech                           Anasayfa  Hakkımızda Ürünler Teknik Bilgi Çevre İletişim SSS Linkler İK

All Rights Reserved © 2009. Plastech is an MT Displays subsidiary. snap frame